یك سوم دارالقرآن های مدارس كشور به طرح ملی تلاوت می پیوندند

رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با بیان اینكه طرح ملی تلاوت در دارالقرآن های مدارس 5 تا 10 استان اجرا خواهد شد، گفت: در فاز اول یك سوم دارالقرآن های مدارس سراسر كشور را تحت پوشش خواهیم داشت.

1396/08/17
|
10:42

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، مرتضی خدمتكار، رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با اشاره به اجرای طرح ملی تلاوت در دارالقرآن های مدارس سراسر كشور گفت: با توجه به اینكه این طرح از برنامه های معاونت است هماهنگی ها برای اجرای این طرح در مدارس صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینكه طرح ملی تلاوت یكی از برنامه‌های قطعی ما است، اظهار داشت: این مساله از موضوعات بین دستگاهی است و در حال گفتگو و مذاكره جهت كیفی تر شدن این طرح هستیم.
خدمتكار تصریح كرد: با توجه به ارائه برنامه های مسئولان طرح ملی تلاوت در نیمه دوم سال جاری و نیمه اول سال آینده معاونت قرآن و عترت با توجه به بودجه خود از این طرح حمایت هایی خواهد كرد.
رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با بیان اینكه این طرح در دارالقرآن های آموزش و پرورش اجرا خواهد شد، خاطرنشان كرد: با توجه به اینكه آموزش و پرورش دارای 750 دارالقرآن در تمامی مدارس كشور است در فاز اول دارالقرآن های 5 تا 10 استان را تحت پوشش قرار خواهیم داد.
وی در پایان با بیان اینكه یك سوم دارالقرآن های مدارس سراسر كشور را تحت پوشش خواهیم داشت، گفت: در حال حاضر هنوز گستره اجرا مشخص نشده است و نحوه اجرای طرح در مقام گفتگو قرار دارد.

دسترسی سریع