برگزاری چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران

چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران به طور زنده و مستقیم از رادیو قرآن پخش خواهد شد.

1402/11/24
|
12:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران از روز پنج شنبه 26 بهمن‌ماه در سالن اجلاس سران كشورهای اسلامی طی مراسمی آغاز می‌شود و تا دوم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

نمایندگان كشورمان در چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران هادی اسفیدانی، امیدرضا رحیمی و محمد پورسینا به ترتیب در رشته‌های قرائت تحقیق، حفظ كل و قرائت ترتیل هستند.

در بخش بانوان نیز رویا فضائلی از خراسان رضوی و عادله شیخی از استان مركزی به ترتیب در رشته‌های حفظ كل قرآن و قرائت ترتیل به نمایندگی از كشورمان در این رویداد حضور دارند.

همچنین با نزدیك شدن به برگزاری این رویداد بین‌المللی تیزر این مسابقات منتشر شد. شعار این دوره «یك كتاب، یك امت، كتاب مقاومت» است. در این تیزر مثلث یا فلش قرمز كه به نماد ایستادگی و تفسیری از مبارزه‌طلبی مقاومت فلسطین و مردم مظلوم و مقاوم غزه تبدیل شده نیز به نمایش گذاشته شده است. علامتی كه در فیلم‌های منتشر شده از مقاومت فلسطین، زمانی كه یك صهیونیست یا ابزار و ادوات آن را مورد هدف قرار می‌دهند در بالای سر محل شلیك مشخص می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع