اجرای 14 مؤذن در دومین روز از چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن كریم

در نوبت صبح دومین روز از چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم، 14 مؤذن در رشته اذان بخش نغمات دینی آقایان به رقابت با یكدیگر می‌پردازند.

1402/09/11
|
12:34

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ دومین روز از رقابت‌های چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن كریم كه در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی و اقامتی داریوش شهر بجنورد برگزار می شود، از دقایقی پیش كار خود را آغاز كرده است.
پیش از ظهر امروز شنبه 11 آذر در رشته اذان بخش نغمات دینی آقایان، 14 مؤذن با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت و بعد از ظهر هم در رشته تواشیح(مدیحه‌سرایی) 16 گروه از استان‌ها، برنامه خود را اجرا خواهند كرد.
اجرای مسابقات روز دوم را مهدی صفری به عهده دارد و در رشته اذان كه هم اكنون در حال برگزاری است، محمدحسین سعیدیان؛ رئیس هیئت داوران است و سیداحمد مقیمی نیز مسئولیت فنی را به عهده دارد. سیدعباس انجام، محمدرضا پورزرگری، رضا روانبخش و حمیدرضا احمدی وفا كه روز گذشته در تركیب هیئت داوران حضور داشتند، امروز هم داوری را به عهده خواهند داشت.
مؤذنانی كه در نوبت صبح دومین روز از مسابقات با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت عبارتند از :
محمدحسین ابراهیمی از قم، احسان‌الله رحمانی از تهران، متین قربانی از قم، علی‌اصغر شم‌آبادی از خراسان رضوی، مجتبی كریمی از مازندران، محمدمهدی مولایی از زنجان، امیرحسین فلاحی از گلستان، عادل صمدی از خراسان شمالی، مجتبی محمدی‌راد از گلستان، محمدرضا كرم‌نژاد از فارس، جواد مولایی از همدان، عبدالصمد اسكندری از لرستان، ابراهیم مرتضوی از البرز، رضا بردبار از فارس.
از نكات بارز نوبت صبح دومین روز از مسابقات حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد است.

دسترسی سریع