ستاد محلات قرآنی در دارالقرآن‌های مركزی تهران راه‌اندازی می‌شود

بنا به دستور شهردار تهران و تاكیدات معاون امور اجتماعی فرهنگی، ستاد‌های طرح محلات قرآنی در دارالقرآن‌های مركزی مناطق 22گانه شهر تهران راه‌اندازی می‌شود.

1402/02/30
|
22:53

پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن به نقل از ایكنا؛ مهدی سیفی، دبیر اجرایی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران، با اشاره به مأموریت دارالقرآن‌های مركزی مناطق 22گانه شهر تهران به عنوان ستاد طرح محلات قرآنی از راه‌اندازی ستاد‌های محلات قرآنی در دارالقرآن‌های مركزی مناطق 22 گانه شهر تهران خبر داد.

وی با بیان اینكه امروز در محلات تهران 353 سرای محله داریم كه مقرر شده است در همه سرای محلات یك خانه قرآن و عترت ایجاد شود، افزود: این خانه‌های قرآن و عترت محور فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی در محلات پایتخت خواهند بود.

دبیر اجرایی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران از تشكیل شورای عالی قرآن مناطق هم خبر داد و گفت: مقرر شده است در 22 منطقه شهرداری تهران شورای عالی قرآن مناطق با ریاست شهردار منطقه شكل گیرد كه فعالیت‌های قرآنی مناطق را در ابعاد مختلف حمایت و مدیریت خواهند كرد.

سیفی بیان كرد: محوریت این فعالیت‌ها مساجد تخصصی قرآن خواهد بود و بر این اساس در هر منطقه مساجدی كه فعالیت تخصصی و متمركزی برای اقشار مختلف دارند، شناسایی كرده و از آن جلسات قرآن و مساجد تخصصی حمایت ویژه خواهد شد.

وی تصریح كرد: بنا به دستور شهردار تهران و تاكیدات معاون امور اجتماعی فرهنگی، ستاد‌های طرح محلات قرآنی در دارالقرآن‌های مركزی مناطق 22گانه شهر تهران راه‌اندازی می‌شود.

دبیر اجرایی شورای عالی قرآن و عترت شهرداری تهران افزود: به‌زودی طرح محلات قرآنی در محلات تهران با هدف احیا، فعالسازی و حمایت از پایگاه‌های قرآنی مساجد، خانه‌های قرآن و عترت، مدارس و جلسات خانگی آغاز می‌شود.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

🌐 www.radioquran.ir

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع