مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم در سراسر ایران برگزار شد

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار «فلسطین محور وحدت جهان اسلام ؛ قدس در آستانه آزادی» در سراسر ایران برگزار شد.

1402/01/26
|
10:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ «مردم روزه‌دار سراسر كشور به همراه مسوولان و مقامات كشوری و لشكری از ساعت 10 صبح روز 25 فروردین 1402 مصادف با بیست و سوم رمضان 1444 از مسیرهای تعیین شده، با حضور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس را گرامی داشته‌اند.

در راهپیمایی روز قدس امسال علاوه بر حضور مردم مومن و روزه دار، جمعی از پیروان ادیان الهی ( كلیمیان، ارامنه، آشوری‌ها و زرتشتیان) به همراه رهبران دینی خود حضور داشتند.
بزرگداشت روز جهانی قدس امسال در شرایطی صورت گرفت كه موج همه گیری كرونا نسبت به سال‌های اخیر در ایران و دیگر كشورها فروكش كرده و ملت‌های مسلمان ، حق طلب و آزاده جهان بار دیگر این فرصت را داشتند تا وحدت و همدلی در مقابل اشغالگران صهیونیستی و حامیان مستكبر آنان را نشان داده و آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین را فریاد زدند.
راهپیمایان دوستدار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عكس آن شهید را به همراه داشتند و با تكان دادن پرچم ایران در دست‌هایشان شعارهایی از جمله « مرگ بر آمریكا»، « مرگ بر اسراییل» ، «حیدر حیدر» ، «این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده » و … سر دادند.

خاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع