ویژه برنامه های رادیو قرآن به مناسبت ماه مبارك رمضان

شبكه رادیویی قرآن با فرارسیدن ماه مبارك رمضان و در بهار قرآن در لحظات ملكوتی اذان مغرب و سحرهای این ماه مبارك با دو ویژه برنامه «صدای نیایش» و «دلارام» در خدمت شنوندگان این شبكه رادیویی می باشد.

1402/01/02
|
17:36

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه « صدای نیایش »، عنوان ویژه برنامه شبكه رادیویی قرآن است؛ كه در لحظات ملكوتی اذان مغرب ماه مبارك رمضان با موضوع دعا و نیایش تقدیم شنوندگان می شود.
این برنامه به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده و هادی ربیعی به موضوع آداب دعا و مناسك ماه مبارك رمضان در بیان بزرگان دین می پردازد. كارشناسی و پاسخگویی به سؤالات شرعی روزه داران، معرفی و پخش ادعیه و مناجات های سفارش شده و منادی ها و تلاوت های خاص، گفتگو با دعاخوانان مطرح در سطح ملی و بین المللی و پخش ادعیه مناسبتی به همراه ترجمه و شرح آن ها ازبخش های مختلف این ویژه برنامه می باشد. « صدای نیایش » در شب های ماه مبارك رمضان، در لحظات ملكوتی پیش از اذان مغرب از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.
ویژه برنامه «دلارام» عنوان دیگر برنامه رادیو قرآن است كه در سحر های ماه مبارك رمضان، روزه داران و شب زنده داران را همراهی میكند. این برنامه به تهیه كنندگی سید نورالدین سجادی و با اجرای جناب آقای ضیاء آذری هر بامداد به صورت زنده تقدیم شنوندگان می گردد. این برنامه با پخش فواصل نیایشی زیبای سحرگاهی، استغفار و مناجات، خاطرات نماز شب شهدا، بیان نكاتی از آیات قرآن كریم و همچنین شرح و توضیح آیات اذانگاهی؛ به استقبال اذان صبح میرود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع