مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ كسب رضایت صد در صدی مخاطبان از بر آستان جانان ویژه برنامه افطار رادیو قرآن مایه مباهات است

مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، دبیر جشنواره قرآنی صد و كارشناس مجری بر آستان جانان ویژه برنامه افطار رادیو قرآن از رضایت صد در صدی مخاطبان این شبكه رادیویی از ویژه برنامه بر آستان جانان رادیو قرآن خبر داد.

1401/02/10
|
14:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیوقرآن؛ استاد غلامرضا احمدی مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، دبیر جشنواره قرآنی صد و كارشناس مجری بر آستان جانان ویژه برنامه افطار رادیو قرآن از رضایت صد در صدی مخاطبان این شبكه رادیویی از ویژه برنامه بر آستان جانان رادیو قرآن خبر داد و گفت: خوشبختانه ویژه برنامه بر آستان جانان رادیو قرآن از سوی مخاطبان رسانه ملی به عنوان برنامه شاخص سازمان صداوسیما در ماه مبارك رمضان شناخته شده و با رضایت صد در صدی مخاطبان همراه بود. وی در ادامه با بیان اینكه این امر اتفاق بزرگ و مباركی است، افزود: این برنامه به صورت زنده و مستقیم از میدان آیینی امام حسین (ع) با حضور چهره های برجسته قرآنی كشور شامل بیش از 190 قاری و حافظ ممتاز و بین المللی همچون استاد دكتر قاسم رضیعی، استاد حسین فردی، استاد سبزعلی، استاد موسوی بلده و ...گروه های مطرح تواشیح همچون محمد رسول الله، محراب، اسوه، حرا و ... مناجات خوانان برجسته كشور همچون استاد شهروز حبیبی، استاد حسن عبدی، استاد امیرحسین محمودیان و .....، مسئولان، هنرمندان، شعرای آیینی و نخبگان قرآنی با اجتماع بیش از ده هزار نفر از مردم روزه دار روی آنتن رفت. استاد احمدی همچنین از برگزاری آیین اختتامیه فصل اول جشنواره قرآنی صد با حضور نخبگان قرآنی و اهداء صد جایزه یك میلیون تومانی به برگزیدگان تا پایان ماه مبارك رمضان خبر داد و تصریح كرد: فصل دوم این مسابقه با ارزیابی نقاط قوت و ضعف ده روز پس از پایان فصل اول این مسابقه آغاز خواهد شد. گفتنی است «برآستان جانان» ویژه برنامه افطار رادیو قرآن و كاری از گروه اطلاع‌رسانی این شبكه رادیویی است كه در ایام ماه مبارك رمضان هر روز ساعت 15:25 بصورت زنده با اجرای دكترغلامرضا احمدی و دكتر مرتضی جوادی و به تهیه كنندگی دكتر مرتضی جوادی، سمیرا قنبری، فاطمه قاسم آبادی، سمیه خراج، مونا توسلی و فاطمه رحمانی پخش می شود. این برنامه با محوریت دعا خوانی و مناجات و با پخش ترتیل یك جزء قرآن كریم در هر روز به صورت ترتیل توسط 3 مرتل به روی آنتن می‌رود. پخش آیتم طعم عسل به كارشناسی استاد حاج عباس سلیمی، آیتمی با هدف مرور زندگینامه سردار بزرگ اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، رمضانیه با هدف مرور خاطرات رمضانی، پخش آیتم انگیزشی ملهم از آیات قرآن به كارشناسی استاد دكتر علیپور، برداشتی از دعای هر روز ماه مبارك رمضان، صدا فیلمی از بخش هایی از سریال امام علی (ع)، مناجات خوانی، پخش قرائت قبل از اذان و اذان مغرب به افق تهران از جمله مهم ترین بخش های این برنامه است. جشنواره قرآنی صد نیز كه با تلاش شبكه رادیویی قرآن و باهدف عمومیت بخشیدن به طرح ساده خوانی قرآن كریم از فرخنده میلاد با سعادت حضرت علی (ع) آغاز به كار نموده است؛ در ایام ماه مبارك رمضان نیز در بخشی از برنامه بر آستان جانان كه ویژه برنامه افطار رادیو قرآن است، همه روزه حوالی ساعت 16 به روی آنتن می رود. مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند و دیدگاه و نظرات خود را از طریق سامانه پیامكی، تلفن گویا و صفحه مجازی شبكه با ما در میان گذارند. از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع