شهرقرآن به كار خود خاتمه داد

ویژه برنامه "شهر قرآن" همزمان با برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن و با هدف پوشش و انعكاس رویدادهای نمایشگاه قرآن از 28 فروردین تا 9 اردیبهشت ماه از شبكه رادیویی قرآن به روی آنتن رفت.

1401/02/10
|
10:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه "شهر قرآن" به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر، گویندگی حمید عبیری و گزارشگری آمنه امینی نسب هر شب از ساعت 21 تا 22:30 دقیقه به روی آنتن رفت كه در آن پخش زنده آیین گشایش و اختتامیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن نیز گنجانده شده بود.
برنامه "شهر قرآن" كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قرآن بود كه به معرفی بخش های مختلف نمایشگاه قرآن، گفت و گو با مدیران و مسئولان غرفه ها، بخش مسابقه ای با جوایز نقدی و غیر نقدی ،دعوت از مهمانان ویژه، پوشش نشست ها و فعالیت های پژوهشی،اعلام آخرین اخبار پرداخت.
گفتنی است؛ این برنامه روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه میزبان دكتر اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
محمد مهدی اسماعیلی ضمن تشكر از عوامل رادیو قرآن جهت پوشش گسترده نمایشگاه قرآن بیان كرد:" به علت اینكه نمایشگاه قرآن امسال بعد از دوسال تعطیلی آغاز به كار كرده است، قطعا مشكلات و كاستی هایی دارد ولی الحمدلله مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت كه باعث مباهات می باشد." وی همچنین افزود همه ی غرفه ها و فعالان این دوره با عشق و علاقه تلاش كرده اند و علت تاخیر در تصمیم گیری در برگزاری جشنواره به علت پیك ششم كرونا در بهمن ماه بوده كه الحمدلله پس از فروكش كردن آن در اسفند ماه تصمیم بر برگزاری نمایشگاه شد تا مردم عزیز ایران بتوانند این نشاط مومنانه را تجربه كنند.

در نمایشگاه بین المللی قرآن، غرفه ای مستقل برای شبكه رادیویی قرآن راه اندازی شده بود تا در قالب گزارش، از بخش های مختلف نمایشگاه همچون افطاری، موعد اذانگاهی در مورد آخرین اخبار و رویدادها اطلاع رسانی شود‌.
همچنین در شب های ماه مبارك رمضان ویژه برنامه های قرآنی در مصلی امام خمینی(ره) پیش بینی شده بود كه به صورت زنده از شبكه رادیویی قرآن پخش شد.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100دسترسی سریع