حدیث عاشورا ایام عزاداری سید الشهدا(ع) از ساعت 10:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو قرآن

حديث عاشورا

حدیث عاشورا

"حدیث عاشورا" ویژه برنامه ی دیگر رادیو قرآن در ایام ماه محرم است كه به موضوع پیامهای قرآنی در خصوص واقعه كربلا و عاشورای حسینی خواهد پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "حدیث عاشورا" ویژه برنامه ی دیگر رادیو قرآن در ایام ماه محرم است كه به موضوع پیامهای قرآنی در خصوص واقعه كربلا و عاشورای حسینی خواهد پرداخت همچنین امر به معروف و نهی به عنوان یكی از درسهای مهم عاشورا با توجه به آیه 104 سوره آل عمران و آیه 7 سوره انفال نیز از دیگر موضوعات این برنامه خواهد بود .
این مجله رادیویی با رویكرد خانواده برای ایام دهه اول ماه محرم تدارك دیده شده است كه دارای بخش های متنوعی از قبیل بخش كارشناسی ، آیتم امام حسین با شهدا ، شرح فرهنگ نذر و نیاز ، آیتم روایت و گزارش می باشد.
در بخش كارشناسی حجت الاسلام و المسلمین جواد محدثی (مولف و استاد حوزه علمیه) از پیامهای قرآنی عاشورا میگوید و دكتر زهرا عباسی (استاد دانشگاه) به موضوع امر به معروف و نهی از منكر خواهد پرداخت.
در بخش گزارش از مراكز استانها نیز نحوه عزاداری و شرح و انعكاس آداب رسوم اقوام مختلف مورد توجه می باشد.

این برنامه نیز كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قران ، به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و فاطمه كاشانی وحید ، گویندگی آدینه اله یاری و كارشناسی حجت الاسلام و المسلمین جواد محدثی و دكتر زهرا عباسی میباشد كه در دهه اول ماه محرم ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: ایام عزاداری سید الشهدا(ع)

ساعت پخش برنامه: 10:00

مدت برنامه:50 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
حدیث عاشورا