طراوت زندگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 به مدت 45 دقیقه

رادیو قرآن

طراوت زندگي

طراوت زندگی

رادیو قرآن تابستان امسال مسابقه زنده "طراوت زندگی" را با موضوع سبك زندگی روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 17 روی آنتن میبرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ گروه آموزش شبكه رادیویی قرآن برنامه ای شاد و مفرح در جهت تنوع در برنامه‌سازی و ایجاد فضایی مطلوب و رقابتی سالم و موثر، را با عنوان "طراوت زندگی" با محوریت مسابقه و با موضوع سبك زندگی و آموزه های قرآنی در زندگی، در روزهای گرم تابستان تقدیم شنوندگان می كند .
بر اساس این گزارش؛ «طراوت زندگی» خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه است كه تلاش می‌كند آیات الهی را در زندگی آنها جاری و ساری كند.
برنامه طراوت زندگی فرصت مناسبی برای محك اطلاعات شنوندگان و مخاطبان است و سؤالات این مسابقه از مفاهیم قرآن و اطلاعات عمومی درباره قرآن كریم طرح شده است .
موضوع اختصاصی هر قسمت از برنامه حول یك آیه مشخص و بر اساس درخواست و مشاركت شنوندگان تعیین می شود .
این گزارش حاكیست؛ بخشی از برنامه طراوت زندگی به گفتگو با قاریان ، پیشكسوتان ، فعالان ، هنرمندان و حتی برنامه سازان قرآنی و شنیدن خاطرات و تجربیات خوب آنها و استفاده آن در زندگی اختصاص می یابد.
علاقمندان جهت شركت در مسابقه میتوانند مشخصات فردی خود را به سامانه پیامكی 3000100 ارسال نمایند. ویا از طریق شماره تلفن‌های 22043017 و 22051632 به‌طور زنده و برخط در این مسابقه شركت كنند.
لازم به ذكر است ، برنامه طراوت زندگی كاری از گروه آموزش رادیو قرآن است كه به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر و علیرضا صفرزاده روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 به مدت 45 دقیقه تقدیم شنوندگان خواهد شد.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش برنامه: 17

مدت برنامه:45 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
طراوت زندگی