گفتگو با سیدیعقوب زراعت كیش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه والعصر

جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

1402/10/16
|
12:08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ دكتر سیدیعقوب زراعت كیش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با برنامه والعصر 12 دی 1402، در خصوص جشنواره ملی امامت و مهدویت با موضوع پادكست گفتند: این دومین جشنواره تولیدات صوتی یا پادكست است كه با موضوع امام علی (ع) و مهدویت برگزار می شود كه از سری برنامه های جشنواره سراسری مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه علوم و تحقیقات است. در این جشنواره از مهرماه شروع به پذیرش آثار كردیم و در محورهای مختلفی آثار گوناگونی به دبیرخانه رسیده و به واحد علوم و تحقیقات ارسال می شود... از جمله: علی و نهج البلاعه، علی و عدالت، علی و یتیمان و ... و در نهایت در بحث مهدویت هم موضوعاتی مانند: مهدویت وغدیر، مهدویت و ظهور و موضوعات مختلف دیگر. برای اطلاعات بیشتر علاقمندان می توانند به سایت علوم و تحقیقات مراجعه كنند و كما اینكه مهلت تمام شده بود، دوباره تمدید كردیم و تا حدود یكماه دیگر آثار رو پذیرش می كنیم. . اختتامیه نیز همزمان با نیمه شعبان همراه است و دبیرخانه جوایز ارزنده ای برای برندگان تدارك دیده است.
گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی (روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع