حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ ماه مبارك شعبان و انرژی مثبت

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به گفتگو پیرامون موضوع رابطه ماه مبارك شعبان با انرژی مثبت پرداخت.

1401/12/03
|
14:26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن بیان كرد: «بعضی مكان ها مانند كربلا ، نجف، مدینه ، مكه و... متبرك و مقدس هستند و با قرار گیری در این اماكن بدون آنكه خودمان متوجه باشیم، خیری به ما می رسد . بعضی از زمان ها و اوقات نیز مانند ماه رمضان، ماه رجب و ماه شعبان و بعضی از ایام سال مقدس هستند . حالا ما بر اساس تقویم وارد ماهی پر از عید و پر از خیر و بركت و خوبی شده ایم. این ماه، ماه پیامبر اكرم (ص) است و پر از عید و رحمت است. پس بنابراین وقتی وارد ماه شعبان می شویم و به ماه شعبان فكر می كنیم دیگر نیاز به چیز دیگه ای برای پیدا كردن انرژی مثبت نداریم.

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه هر هفته از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع