ادامه رقابت حافظان كل در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سراسری قرآن

رقابت شركت‌كنندگان در مرحله نیمه‌نهایی حفظ كل و 20 جزء قرآن در مجتمع كوه نور ادامه دارد.

1397/07/20
|
21:37

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، رقابت حافظان كل در مرحله مقدماتی از شامگاه روز چهارشنبه، 18 مهر‌ماه آغاز شده و تا 22 مهر‌ماه رقابت‌ها در رشته‌های حفظ 10 جزء، 20 جزء، قرائت ترتیل و تحقیق ادامه دارد.
اسامی راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی كه حد نصاب مرحله مقدماتی را كسب كردند بدین شرح است: ناهید اژدری از كهگیلویه وبویراحمد، فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان، سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی، سماء بابایی از تهران، عاطفه رفیع‌منزلت از اصفهان، زینب صالح‌بیگ از یزد، زهرا محبی از اصفهان، اعظم خیری از مركزی، فائزه چراغی از كرمانشاه، فهیمه جفرسته از مركزی، سمانه‌السادات خان‌دوستی از گیلان، زهرا قربانی از اصفهان، فاطمه شیرازی از تهران، نفیسه منصوری از اصفهان، رضوان باقری تهران، زینب رمضانی‌علوی از اصفهان، مریم جان‌نثاری از اصفهان، فاطمه نظری از مازندران، زهره حیدری از فارس.
لیست نوبت اجرا در رشته حفظ 20 جزء مرحله نیمه‌نهایی نیز بدین ترتیب اعلام می‌شود:
فاطمه خالقی از خراسان رضوی، رؤسا فضائلی از خراسان رضوی، زهره آقایی از قم، سهیلا حسینجانی از مركزی، نرگس خوشبخت از اصفهان، رسل حمندی از تهران، سعیده شریفی‌پور از خراسان رضوی، فائزه زنده‌دل از مازندران، مرضیه نوایی از تهران، معصومه تمیمی تواندشتی از لرستان، راضیه شجاعی از قم، سیده لیلا موسوی از فارس، رقیه مؤمنی راوندی از اصفهان، معصومه یوسفی از چهارمحال و بختیاری.
اسامی داوران حفظ 10جزء، 20جزء و ترتیل صوت نافذكلام، اسحاق‌نژاد و چراغی، لحن موسوی‌نیا، رحیمی‌فرد و بایست، تجوید حسینی، تشیعی‌فرد، كاتب، حسن حفظ سعیدی، حسینی‌فر و سرمدی، ناظر هیئت داوران مجرد، سرپرست هیئت داوران الوندی و استاد راهنما جعفری هستند.
اسامی داوران رشته حفظ كل و قرائت نیز صوت كریم‌زاده، گنبدی و شیما چنگی، لحن آقایی، ایمان صحاف، سمیه حاجعلی، وقف و ابتدا خان‌بابا، خطیب و حوریه عقبایی، تجوید اعظم الماسی، صالحی و عزت‌پژوه، حسن حفظ افخمی، قلع‌ریز و شبانی و ناظر هیئت داوران سلطانی، سرپرست داوران عچرش و استاد راهنما عیدی هستند.
عصر امروز از ساعت 15 تا 18 شاهد ادامه رقابت رشته قرائت تحقیق و نیمه‌نهایی قرائت از ساعت 18:30 تا 21 هستیم. در سالن خیام نیز عصر امروز مقدماتی حفظ 10 جزء، از ساعت 15 تا 18 و مقدماتی ترتیل از ساعت 18:30 تا 21 در همین سالن و مقدماتی حفظ 20 جزء در هتل امیركبیر برگزار می‌شود.

دسترسی سریع