برنامه های روز چهارم سی و پنجمین مسابقات بین‌المللی قرآن

در آخرین روز از مرحله مقدماتی سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران نماینده كشورمان در رشته قرائت تحقیق به روی جایگاه می‌رود تا تلاوت خود در این مرحله را انجام دهد.

1397/02/03
|
10:48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ چهارمین روز رقابت‌های مسابقات بین‌المللی قرآن براساس برنامه از ساعت 8:30 صبح آغاز شده و تا قبل از اذان ظهر ادامه خواهد داشت.
در این روز كه آخرین روز از مرحله مقدماتی مسابقات است، در نوبت صبح شاهد تلاوت نماینده كشورمان در رشته قرائت تحقیق خواهیم بود. همچنین در این روز در رشته حفظ كل قرآن كریم 9 نفر و در رشته قرائت تحقیق نیز 13 نفر اجرا خواهند داشت.
از دیگر برنامه‌های روز چهارم این مسابقات در نوبت صبح اجرای گروه تواشیح الغدیر تهران و نیز تلاوت آیاتی از كلام‌الله مجید توسط یكی از قاریان نوجوان كشورمان خواهد بود. نام این قاری هنوز اعلام نشده است.
بر اساس گزارش ایكنا در رشته حفظ كل قرآن كریم علی عقیل البطاط از عراق، عمر حماد فطری از تانزانیا، نبات بایوف عسگر از قزاقستان، روسلان الچیو از گرجستان، عبدالعزیز كوروم بایف از قرقیزستان، توی غون ابراهیم جهانگیری از ازبكستان، هلال عبدالحمید محمد آدم از سودان، عبدالمجید ناصر از اتیوپی و موسی سالفو اساكا از بنین در جایگاه حضور خواهند یافت.
همچنین در رشته قرائت تحقیق نیز كیاو از میانمار، محمو كمارا از سیرالئون، موسی اسماعیل از غنا، نماینده كشور نیجر، ایریاسا سایدی از زیمبابوه، رضا كاظم اف از گرجستان، كریستین خاویر سریلا از آرژانتین، محمد فهیم اكبر از آلمان، محمدبن حمدان بن سعید الذهری از عمان، سیدمصطفی حسینی از ایران، محمدعثمان رمضانی از تركیه و علیرضا رضایی از افغانستان با حضور در جایگاه به تلاوت آیاتی از كلام الله مجید می‌پردازند.
یادآور می‌شود، سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران تا روز چهارشنبه، پنجم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد. مراسم اختتامیه در این روز برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع