پخش فرازهایی از سوره مباركه بقره در برنامه بوستان تلاوت

جنگ بوستان تلاوت كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، چهارشنبه 22 آذر ماه نیز با پخش فرازهایی از تازه های تلاوت، از استاد شیخ عبدالناصر حرك آیاتی از سوره مباركه بقره روی آنتن رفت.

1402/09/26
|
18:41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ پخش فرازهایی ناب از آیات سوره مباركه احزاب با تلاوت استاد علی البنا و آیات سوره مباركه ملك و تكویر استاد شیخ سعید مسلم بخشهایی از برنامه بوستان تلاوت بود و در بخش نظرسنجی انتخاب قاری از شوندگان خواسته شد تا از بین سه قاری: 1. استاد حمدی محمود زامل 2. استاد احمد شبیب 3. استاد احمد ابوالمعاطی؛ یكی را انتخاب كرده تا در پایان برنامه فرازی از آن قاری پخش شود.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. پخش تازه ترین تلاوتهای اضافه شده به لیست تلاوتها با عنوان آیتم تازه های تلاوت، معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع