پخش فرازهایی از سور مباركه قمر و رحمن با تلاوت استاد عبدالعال در برنامه بوستان تلاوت

بوستان تلاوت كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، دوشنبه 6 آذر ماه با پخش فرازهایی ناب از آیات 28 تا 30 سوره مباركه هود با تلاوت استاد غلوش و فرازهایی از سور مباركه قمر و رحمن با تلاوت استاد عبدالعال روی آنتن رفت.

1402/09/08
|
13:50

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در بخش مشاركتی جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه اگر قرار باشد تلاوتی پخش شود تا با حس و حال كنونی شما سازگار باشد و حال دلتان را دگرگون كند كدام تلاوت را پیشنهاد می كنید؟ همچنین در بخش نظرسنجی انتخاب قاری از شوندگان خواسته شد تا از بین سه قاری، محمد لیثی، كامل یوسف بهتیمی، عبدالعزیز عكاشه یكی را انتخاب كرده تا در پایان برنامه فرازی از آن قاری پخش شود.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع