پخش فرازهایی ناب از سوره های مباركه قمر و رحمن در برنامه بوستان تلاوت

بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود.

1402/09/02
|
23:10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، دوشنبه 29 آبان ماه نیز با پخش فرازهایی ناب از سوره های مباركه قمر و رحمن با تلاوت استاد عبدالباسط و فرازهایی از سور مباركه حمد با تلاوت استاد محمد لیثی و فرازهایی از سوره های مباركه حدید، مجادله، مزمل و تكویر با تلاوت استاد سعید مسلم تقدیم شنوندگان شد. در بخش مشاركتی این برنامه نیز از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه اولین تلاوتی كه قلوب شما رو با قرآن كریم و دنیای تلاوت پیوند زد كدام تلاوت بوده؟ همچنین در بخش نظرسنجی انتخاب تلاوت برتر، فرازهایی ناب از سوره مباركه ابراهیم با تلاوت استاد شیخ مصطفی اسماعیل و فرازهایی از سوره مباركه طارق با تلاوت استاد محمدصدیق منشاوی پخش شد.
گفتنی است؛ معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

دسترسی سریع