گفت و گو با جناب آقای خالقی، مدیر گروه جامعه محافل و مسابقات رادیو قرآن

"شما و رادیو قرآن" عنوان برنامه‌ ای است كه با محوریت معرفی تازه ها و برنامه های رادیو قرآن و با رویكرد اعلام جدول پخش برنامه ها، معرفی پشت صحنه برنامه ها و گفتگو با مدیران و برنامه سازان تقدیم شنوندگان می شود.

1402/02/29
|
22:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه شما و رادیو قرآن، روز جمعه ٢٩ اردیبهشت ماه میزبان جناب آقای مسعود رضا خالقی، مدیر گروه جامعه، محافل و مسابقات رادیو قرآن بود و در همین راستا گفت و گویی در خصوص ماموریت و محورهای برنامه های گروه جامعه رادیو قرآن و چگونگی و نحوه برقراری ارتباط مخاطبان رادیو قرآن در پیام رسان بله صورت گرفت. گفتگو با خانم دكتر زهرا عباسی ،كارشناس ویژه برنامه اشراق و معرفی ویژه برنامه های سالروز ولادت حضرت معصومه (س) از دیگر بخش های این برنامه در روز جمعه ٢٩ اردیبهشت ماه بود.
مشروح كامل این گفتگو و سایر بخشهای خبری برنامه شما و رادیو قرآن را می توانید از آرشیو برنامه واقع در تارنمای شبكه رادیویی قرآن به نشانی www.radioquran.ir دریافت نموده و بشنوید.
لازم به ذكر است؛ برنامه شما و رادیو قرآن كاری از شبكه رادیویی قرآن است كه به تهیه كنندگی فاطمه كاشانی وحید، گویندگی محمد مطلب، دستیاری آمنه امینی نسب، گزارشگری فاطمه مهرعلیان و هادی خادم الحسینی با هدف تعامل با مخاطبان تقدیم شنوندگان می شود.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

🌐 www.radioquran.ir

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع