برنامه اکسیر

برنامه «اکسیر» با هدف تحلیل و بررسی تلاوتهای شاخص جهان اسلام در دو بخش تحلیل و بیان نکات آموزشی تلاوت و بیان نکات مهارتهای تلاوت در حوزه های صوت و لحن ،وقف ، ابتدا و اصول تجوید روزهای پنج شنبه هر هفته ساعت 21 به روی آنتن می رود.

1400/07/24
|
10:02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛برنامه اکسیر کاری از گروه آموزش این شبکه رادیویی است به آموزش نکات تلاوت و مفاهیم برای دوستداران قرآن کریم و علاقه مندان به اصول تلاوت از بعد صوت ولحن تجوید ، وقف ، ابتدا و معانی آیات قرآن کریم می پردازد .

پخش تلاوتهای شاخص قاریان برتر جهان اسلام ، بررسی زندگی نامه این قاریان ، تحلیل و بررسی کارشناسی تلاوتهای قاریان برترجهان اسلام ، آموزش مهارتهای تلاوت در حوزه های (صوت و لحن ، وقف ، ابتدا و تجوید) و آشنایی با نغمه های هشت گانه تلاوت از دیگر اهداف برنامه اکسیر می باشد.
برنامه «اکسیر» کاری از گروه آموزش شبکه رادیویی قرآن است که به تهیه‌کنندگی محمد حسن رحمانی و با کارشناسی استادی چون محمدرضا ستوده نیا ، صالح اطهری فر ، احمد فراهانی ، رضا محمدپور ، مهدی غباغله ، حسین اخوان اقدم و قاسم رضیعی روزهای پنج شنبه هر هفته ساعت 21 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی قرآن بر روی موج 100FM به سمع شنوندگان و مخاطبان می‌رسد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع