رادیو قرآن، فرصتی برای انس بیشتر با قرآن

 
 
 
 
     
تلاوت های ویژه
تلفن گویا
تصویر روز

کرسی تلاوت قرآن کریم؛ روستای محمد آباد شهر بیرجند
 
برای نخستین بار از سوی رادیو قرآن انجام شد؛
معرفی تمامی جلسات فعال حوزه آموزش قرآن در سراسر کشور

با تلاش راديو قرآن، نسخه به روز شده فهرست معرفي جلسات قرآني در استانهاي سراسر كشور به همراه نشاني، موضوع و زمان برگزاري جلسه، جهت بهره مندي خانواده ها منتشر شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني راديو قرآن، مدتی است جمع كثیری از مخاطبان رادیو قرآن در تماس های خود از نبود بانك مشخصی برای اعلام زمان و محل برگزاری جلسات قرآنی در استانهاي مختلف كشور اطلاع می دادند و به همین نسبت درخواست های فراوانی برای اعلام فهرستی از این جلسات در اقصي نقاط كشور مطرح شده بود.

شبكه راديويي قرآن پيشتر، در ماه مبارك رمضان، بنابر همين درخواست های فراوان مردمی و اعلام نیاز وارد شده برای معرفی جلسات قرآنی كه با حضور استادان قرآن كریم تشكیل می شوند، فهرست اوليه این جلسات در سراسر كشور را منتشر كرده بود.

در ادامه اين روند و شكل گيري يك بانك اوليه از اطلاعات جلسات قرآني، رادیو قرآن در اقدام دوم ضمن تماس با جمعی از استادان قرآن كریم در استان های كشور، نسبت به تشكیل جلسه قرآن آنان در شهرهای مختلف كسب اطلاع كرده و مجموعه اين اطلاعات را به همراه بيان نام استاد، محل برگزاری، ساعت و روز تشكیل و موضوع جلسه در قالب یك فهرست (فایل اكسل پيوست) به تفكیك استان تهیه و تنظیم كرده است.

از اینرو فهرست حاضر برای بهره برداری عموم مردم به ویژه خانواده ها، از سوي راديو قرآن جهت حضور و بهره مندی از فضای جلسات آموزش قرآن به مردم قرآن دوست سراسر كشور هدیه می شود.

برای دریافت فایل با فرمت xls (اکسل) اینجا را کلیک کنید.


 

   1395/6/6 12:02

 
     
قابل توجه کاربران جهت مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید
    لینک ها
    نقشه سایت
 
 
 
Home , Photo Gallery , Site Map , About Us

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد
استفاده از مطالب به هر نحو تنها با ذکر منبع مجاز است.


طراحی سایت با dadevarzan